Uživatel: nepřihlášen
Pravidla fóra

Toto fórum je moderováno a platí zde níže uvedená pravidla. Při porušení těchto pravidel se stává příspěvek, anebo celé téma nežádoucí a může dojít k jeho odstranění z fóra.

Závazná pravidla

K psaní příspěvků používejte výhradně český nebo slovenský jazyk. Používejte interpunkci (pište s háčky a čárkami). Používejte i interpunkci větnou. Pokud potřebujete vložit text s nutnou anglickou citací, pokud možno jej přeložte. Text psaný velkými písmeny, který se všeobecně hodnotí jako křičení, nebo nadměrně formátovaný text je považován za výstřední a může být odstraněn. Pište slušně a spisovně. Vulgární výrazy budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují informace, nebo jen odkazy na warez a jiné aktivity porušující zákony České republiky budou odstraněny nebo upraveny.

Pár dobře míněných rad pisatelům příspěvků

Ve fóru máte možnost hledat. Využijte toho namísto pokládání již zodpovězených dotazů. Je ve Vašem zájmu vybrat správné téma pro zadání svého příspěvku. Nesprávně umístěné příspěvky budou přesunuty. Dotaz pokládejte přesně a podrobně. Předejdete "nedokonalým" nepřesným odpovědím. Kladete-li dotaz v názvu Vámi založeného nového tématu, je vhodné jej ještě zopakovat v těle příspěvku.

Doporučení pro odpovídající

Pište jenom tehdy, pokud máte co říct. "Kecy" o ničem si nechte od cesty. Toto fórum není chat. Jestliže odpovídáte odkazem, popište prosím několika slovy, kam míří. Držte se tématu.

Jsme rádi, že toto fórum používáte!


fórum vytvořil Jonweb   |   graficky upravil janslechta.net   |   příspěvky edituje Texyla syntaxí Texy!